خرید سیسمونی

آموزش خرید سیسمونی با لیست کامل

آموزش خرید سیسمونی

زمانیکه برای خرید سیسمونی می روید، انقدر وسایل متنوع در رنگها و مدل ها مختلف می باشد که افراد گیج و مبهوت وسایل سیسمونی زیبا می شوند ولی موارد بسیار زیاد و ضروری هست که باید در نظر گرفت، برخی وسایل بسیار زیبا هستند ولی مفید و ضروری نیستند و گاهی برای کودک هم خطرناک میباشد، به هر حال باید تجربه کسب کرد و همه موارد را رعایت کرد.

آموزش خرید سیسمونی با لیست کامل :

برجسته ترین نکات خرید سیسمونی را در ادامه در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی میگذاریم و امیدواریم این آموزش مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

آموزش خرید سیسمونی

آموزش خرید سیسمونی

تخت خواب مناسب نوزاد:

اندازه تخت باید در حد نرمال باشد، چون بزرگ بودن بیش از حد تخت نیز باعث می شود حجم زیادی از بالش و پتو داخل تخت قرار گیرد که خود برای کودک خطر دارد و ممکن است باعث خفه شدن کودک شود و همچنین نباید تخت خیلی کوچک باشد، باید سایز تشک و تخت کودک مناسب هم باشد که فضای خالی وجود نداشته باشد و کاملا کودک در داخل تخت راحت باشد.

اگر تخت دارای نرده می باشد باید فاصله نرده ها زیاد نباشد که کودک از لای نرده رد شود و پایین بیوفتد و نباید بخاطر زیبایی امنیت را در نظر نگرفت، با توجه به این نکات نگهداری از کودک خود را تضمین خواهید کرد.

قبل از خرید حتما تمام قطعات را چک کنید، هیچ ترکی در چوب نباشد، همچنین اتصالات و قطعات در جای خودشان باشد تا از جدا شدن تخت جلوگیری کند و خطری وجود نداشته باشد.

انتخاب تشک کودک

تشک و تخت کودک باید هم اندازه باشد تا شکافی نباشد که اعضای بدن کودک در آن گیر کند، اگر تشک جدید خریداری می شود باید تمام پلاستیک های آن را جدا کرد که باعث خطر برای کودک شود، در زمان خرید تشک حتما اطلاعات کامل درباره تشک طبی داشته باشید، لازم به ذکر است که بهترین حالت ممکن برای خواب به پشت خوابیدن کودک می باشد.

انتخاب رو تختی مناسب تخت کودک

بخاطر داشتن خواب خوب و راحت کودک باید در انتخاب روتختی دقت کرد، ملحفه کودک باید دارای این خصوصیات باشد (راحت، قابل شستشو، ضد باکتری) اگر مناسب نباشد کودک در معرض صدمات و آلودگی ها میباشد، بهترین انتخاب روتختی که با پارچه های الیاف طبیعی و ضد حساسیت و ضد باکتری باشد.

آموزش خرید سیسمونی

آموزش خرید سیسمونی

انتخاب لباس کودک

لباسهایی که دارای زیپ، درز و دیگر موارد هست موجب ناراحتی کودک میشود، حتی ممکن است که به پوست کودک آسیب برساند، جنس آنها باید از ترکیبات پنبه ای و پلی استر باشد، باز هم اگر کودک پوست حساسی داشته باشد باید از مواد طبیعی خریداری شود که باعث آلرژی و مشکلات دیگر نشود، توجه داشته باشید که پوست نوزاد بسیار حساس هست و باید از مراقبت از کودک را جدی بگیرید.

آموزش خرید سیسمونی

آموزش خرید سیسمونی

کفش کودک

هر چند که کودک قبل از راه رفتن نیازی به کفش ندارد ولی زمانیکه راه افتاد باید کفششان مناسب باشد، مخصوصا زمانیکه در خارج از خانه شروع به راه رفتن میکنند، کفش نباید به پای کودک شما اسیب یا آزار برساند، حتما باید کفش نرم و انعطاف پذیر خریداری شود.

شیشه شیر مناسب

کودک در بدو تولد کوچکترین شیشه شیر را نیاز دارد بعد به مرور زمان که بزرگتر می شود سایز شیشه شیر و پستانک آن هم تغییر می کند، در زمان خرید باید مناسب ترین سایز نوک شیشه یا پستانک را انتخاب کرد، جنسشان هم لاتکس یا سیلیکون باشد که کیفیت سیلیکون بهتر است، حفره های کوچک نوک شیشه برای مصرف شیر خشک و حفره های بزرگتر برای خوراکی های ضخیم تر می باشد.

جعبه اسباب بازی

بهترین نوع جعبه اسباب بازی جعبه یا سبد می باشد، اگر جعبه را انتخاب کردین حتما توجه داشته باشین که درب آن دارای لولا های خوبی باشد که به دست کودک صدمه نرساند و درب آن سنگین وزن نباشد جعبه دارای سوراخهای هوا باشد اگر احیاناً کودک در داخل آن افتاد باعث خفگی کودکتان نشود.

آموزش خرید سیسمونی

آموزش خرید سیسمونی

چراغ خواب کودک

چراغ خواب میتواند به شما کمک کند که در تاریکی شب راحت تر به کودک دسترسی داشته باشید و تاریکی اتاق هم باعث وحشت و ترس کودک نشود، نور چراغ اتاق خواب باید نور ملایم داشته باشد، فاصله اش با کودک به اندازه باشد که نورش او را اذیت نکند، حتما از ایمنی سیم برقش نیز اطمینان داشته باشید.

هر چند که مطالب زیادی را خدمتتون عرض کردیم اما هنوز لیست خرید سیسمونی را باید بیشتر پیش ببریم.

این تنها بخشی از یک لیست بلند بالا سیسمونی نوزاد بود که خواندید در روزهای بعدی به آپدیت این مطلب می پردازیم و یک لیست کامل سیسمونی نوزاد را برای آموزش خرید سیسمونی هر چه بهتر با توضیحات عالی را در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت اگر به دنبال خرید سیسمونی هستید شهر سیمونی را فراموش نکنید زیرا بدون واسطه و با ارزانترین قیمت سیسمونی مدنظرتان را تقدیم شما خواهد کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *